Tepovanie a čistenie interiéru áut

Pre mnoho ľudí je táto problematika veľkou neznámou – preto ani nevidia v tepovaní interiéru význam. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste na tepovanie nemali zabúdať.

Estetika: Čistý interiér auta je už na pohľad krajší a útulnejší. Pri následnom predaji auta dokážu práve tieto estetické prvky rozhodnúť o tom, akú bude mať auto výslednú cenu. Tepovanie tiež pomáha udržať a oživiť farby textilného interiéru, preto je vhodné ho opakovať v pravidelných intervaloch aspoň raz za rok alebo podľa využívania auta.

Pachové stopy: Sedačky a miesta v aute, na ktorých sa pravidelne sedí, môžu nepríjemne zapáchať. Za to môžu telesné pachy, pot, ale neraz aj mikroskopické zvyšky jedla či napríklad nečistoty a roztoče, ktoré sa do interiéru pomaly dostávajú počas jeho využívania. Tepovaním dokážete toto všetko efektívne odstrániť a hlavne úspešne eliminovať všetko, čo zápach spôsobuje.

Prevencia: Aj v prípade, že necítite zápach a váš interiér sa vám nezdá znečistený, po istej dobe používania môže byť vaše auto zanesené prachom a inými nečistotami. Toho dôkazom je aj fakt, že aj pri autách, ktoré na prvý pohľad nie sú znečistené, si naši technici počas čistenia všímajú znečistenú vodu, ktorá vychádza z interiéru. Toto znečistenie je podobné ako pri znečistení čelného skla. Hoci ho na prvý pohľad vodič nepostrehne, ale na skle sa nenápadne vytvára čoraz hrubší film.

Ak uvažujete nad ideálnym intervalom tepovania interiéru, mali by ste zvážiť, na čo je vaše auto využívané a ako často ho využívate. Ak chcete mať úplnú istotu, že je vaše auto počas roka čisté, nechajte si ho vytepovať pravidelne raz ročne.
V ponuke máme pre zákazníkov aj dezinfekciu auta a klimatizácie ozónom.

Objednávka